Zainwestuj w sprawdzoną strategię!

Zainwestuj w sprawdzoną strategię!

Od samego początku istnienia bloga marcinbogusz.pl otrzymuję wiele pytań o możliwość zainwestowania u mnie swoich oszczędności. Wcześniej nie było takiej możliwości, ze względu na brak rozwiązań prawnych i organizacyjnych, które pozwalałyby na wspólne inwestowanie.

Teraz to się zmieniło: w zgodzie z obowiązującymi przepisami możesz inwestować w taki sam sposób, w jaki ja inwestuję swoje pieniądze! Teraz masz możliwość skorzystania z mojego doświadczenia oraz wiedzy popartej niezbędnymi licencjami i dyplomami bez konieczności poświęcania czasu żmudną samodzielną naukę inwestowania na rynkach finansowych.

Aby poznać więcej szczegółów, proszę skontaktuj się ze mną: >>kontakt<<

Zdjęcie: Biznes fotografie created by Pressfoto – Freepik.com

Podziel się

O autorze

Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych, Doktorant
autor e-booka: Podstawy analizy fundamentalnej forex
Od 2005 roku na rynkach finansowych. Specjalizuje się w inwestowaniu na rynku akcji. Doświadczenie zdobył w renomowanych instytucjach rynku kapitałowego takich jak domy maklerskie i towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Obecnie, jako niezależny ekspert - prowadzi konsultacje i szkolenia dla inwestorów i firm oraz pracuje jako zarządzający funduszami akcyjnymi i absolutnej stopy zwrotu w Copernicus Capital TFI S.A.

Pokaż wszystkie artykuły autora: Marcin Bogusz